Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВР ухвалила закон про відновлення системи прямого підпорядкування спецпідрозділів по боротьбі з оргзлочинністю главі МВС.

0 19
Верховна Рада ухвалила в цілому закон №3170 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення організаційно-правових основ виявлення, попередження та припинення діяльності організованої злочинності та корупції”. За відповідне рішення проголосували 377 депутатів з 438 зареєстрованих в залі. Метою цього закону є впорядкування системи органів, які здійснюють боротьбу з організованою злочинністю, та відновлення системи прямого (вертикального) підпорядкування названих спеціальних підрозділів органів внутрішніх справ міністрові внутрішніх справ України.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар