Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВР ухвалила закон про спрощення умов ведення бізнесу в Україні.

0 22

Верховна Рада України ухвалила в цілому закон “Про внесення змін до деяких законів України щодо спрощення умов ведення бізнесу в Україні”. За відповідне рішення проголосували 349 депутатів з 432 зареєстрованих в залі.

Закон, зокрема, спрямовано на зменшення кількості видів господарської діяльності, що підлягають ліцензуванню. Передбачається скасування ліцензування лише тих видів господарської діяльності, здійснення яких не порушує основних принципів державної політики у сфері ліцензування, не загрожує життю та здоров’ю громадян, навколишньому природному середовищу та безпеці держави.

Законом встановлюється також законодавче закріплення практики довгострокової оренди державного і комунального майна строком не менше п’яти років. Передбачено впровадження практики видачі ліцензії на необмежений строк. Разом з тим, для окремих видів діяльності уряд може встановлювати строки ліцензії, але вони не повинні бути менше п’яти років.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар