Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВР ухвалила закон про посилення заходів з боротьби з браконьєрством

0 59

Верховна Рада України ухвалила закон “Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо посилення заходів з боротьби з браконьєрством)”. За відповідне рішення проголосували 318 депутатів з 391 зареєстрованого в залі.

Законом вносяться зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення для посилення боротьби з браконьєрством шляхом удосконалення деяких положень Кодексу та розширення повноважень як посадових осіб відповідних державних органів, так і громадських інспекторів охорони навколишнього природного середовища, громадських мисливських інспекторів та громадських інспекторів органів рибоохорони щодо складання протоколів про адміністративні правопорушення за певними видами правопорушень.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар