Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВР ухвалила закон про добровільність служби у військовому резерві.

0 25

Верховна Рада України ухвалила закон “Про внесення змін до закону “Про військовий обов’язок і військову службу” (щодо служби у військовому резерві). За відповідне рішення проголосували 309 депутатів з 430 зареєстрованих в залі.

Відповідно до закону, громадяни України в добровільному порядку можуть проходити службу у військовому резерві Збройних сил України або інших військових формувань. Окрім того, порядок відбору та прийняття на службу у військовому резерві, строки, умови й порядок її проходження, а також підстави й порядок звільнення зі служби визначаються цим законом, відповідними положеннями про проходження громадянами України служби у військовому резерві, які затверджуються Президентом України, та іншими нормативно-правовими актами.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар