Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВР ухвалила закон, регулюючий застосування спеціальних дозволів на використання лісових ресурсів.

0 19

Верховна Рада ухвалила в цілому закон №3578 “Про внесення змін до Лісового кодексу у зв’язку з прийняттям закону “Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності”. За відповідне рішення проголосували 367 депутатів з 435 зареєстрованих в залі.

Закон спрямований на удосконалення законодавчого регулювання застосування спеціальних дозволів на використання лісових ресурсів. У ньому, зокрема, уточнюються види спеціальних дозволів у даній сфері, встановлена вимога щодо безоплатної видачі даного роду дозволів, визначається термін, протягом якого має прийматися рішення про видачу або відмову у видачі спеціального дозволу на використання лісових ресурсів, передбачені підстави щодо відмови у видачі таких дозволів та анулювання їх.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар