Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВР ухвалила в першому читанні зміни до Земельного кодексу щодо використання коштів

0 24

Верховна Рада України прийняла за основу проект закону №3231 “Про внесення змін до статті 209 Земельного кодексу України” (щодо використання коштів)”. За відповідне рішення проголосував 361 депутат з 430 зареєстрованих в залі.

Законопроектом пропонується до ст. 209 чинного кодексу внести зміни, якими “надати можливість місцевим радам використовувати кошти, що надходять у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, не лише на освоєння земель для сільськогосподарських і лісогосподарських потреб, поліпшення відповідних угідь, охорону земель відповідно до розроблених програм та проектів землеустрою, а й на проведення інвентаризації земель та оплату проектів землеустрою”.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар