Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВР ухвалила в новій редакції закон про визначення підсудності справ з питань земельних відносин.

0 16

Верховна Рада України ухвалила в новій редакції закон “Про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України щодо визначення підсудності справ з питань земельних відносин”. За відповідне рішення проголосували 340 депутатів з 419 зареєстрованих в залі.

Закон має на меті забезпечити вирішення справ з питань земельних відносин у судах за місцезнаходженням об’єктів земельних відносин.

Для цього частину 1 ст. 12 кодексу, яка визначає категорії справ, підвідомчих господарським судам, доповнено пунктом 6 такого змісту: “Справи в спорах, що виникають із земельних відносин, в яких беруть участь суб’єкти господарської діяльності за виключенням тих, що віднесено до компетенції адміністративних судів”.

Водночас статтю 16 кодексу доповнено частиною восьмою такого змісту: “Справи у спорах, передбачених пунктом 6 частини 1 ст. 12 розглядаються господарським судом за місцезнаходженням об’єктів земельних відносин або основної їх частини, за винятком справ, передбачених частиною четвертою цієї статті”.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар