Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВР ухвалила у другому читанні законопроект про протидію корупції

0 42

Верховна Рада ухвалила у другому читанні проект закону про засади запобігання та протидію корупції в Україні, який був ініційований Президентом України Віктором Януковичем. Даний документ у другому читанні підтримали 330 народних депутатів.

Водночас статті 1, 11, 12, а також розділ прикінцевих положень даного документу парламентарії направили до Комітету з питань боротьби з організованою злочинністю та корупцією на доопрацювання з тим, щоб розглянути їх у повторному другому читанні.

Ухвалений сьогодні проект закону, зокрема, розширює коло суб’єктів відповідальності за корупційні правопорушення, уточнює та конкретизує умови віднесення до числа таких суб’єктів окремих осіб; визначає коло суб’єктів, які здійснюють заходи, координують і контролюють діяльність, спрямовану на запобігання та протидію корупції.

Документом забороняється одержання органами державної влади та органами місцевого самоврядування від фізичних, юридичних осіб безоплатно послуг та майна, крім випадків, передбачених законами або чинними міжнародними договорами України, укладеними в установленому порядку.

Окрім того, законопроект передбачає введення Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення.

Теги:

антикорупційне законодавство

Джерело:

Укрінформ

Залиште коментар