Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВР спробує ввести кримінальну відповідальність для чиновників за приниження гідності українського народу

0 11

Верховна Рада сьогодні на своєму пленарному засіданні розгляне законопроект №2136, що передбачає введення кримінальної відповідальності для посадових осіб за публічне приниження гідності українського народу. Про це йдеться на порядку денному засідання парламенту.

Крім того, Рада розгляне законопроект №5050, що передбачає затвердження законом норми, згідно з якою місцем будівництва Централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива для ВЯП реакторів типу ВВЕР українських атомних електростанцій може бути тільки 30-кілометрова зона відчуження Чорнобильської атомної електростанції.

Також парламент розгляне законопроект №1338, що передбачає доручення органам внутрішніх справ (міліції) розгляду адміністративних правопорушень, пов’язаних з проституцією, законопроект №1448 «Про внесення змін до деяких законів України про інформування керівниками правоохоронних органів громадськості про стан законності і заходи щодо її зміцнення» і законопроект №4450 «Про приватну розшукову діяльність».

Окрім цього, Рада розгляне проект постанови №4166-П, яким передбачається відмінити дозвіл громадянам України, що тимчасово проживають за кордоном, не платити мито за ввезення автомобіля в разі короткострокового відвідування України.

Нагадаємо, голова Верховної Ради Володимир Литвин допускає розгляд парламентом на засіданні у вівторок в другому читанні законопроекту №6137, що передбачає дозвіл формувати коаліцію фракціями і депутатами.

Джерело:

proUA

Залиште коментар