Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВР скасувала закон про посилення незалежності НБУ.

0 9

Верховна Рада України не підтримала пропозиції Президента України Віктора Ющенка до закону “Про внесення змін до закону України “Про Національний банк України”. За відповідне рішення проголосували 28 депутатів з 420 зареєстрованих в залі. За подолання вето проголосували 29 парламентаріїв. Таким чином закон вважається скасованим.

Зазначений  закон передбачав внесення змін, які направлені на  необхідність правового вдосконалення питання про посилення незалежності Національного банку України, його керівних органів, зміни строку повноважень голови  НБУ, конкретизацію підстави його звільнення  та усунення окремих  передумов  можливого конфлікту інтересів у роботі певних категорій службовців Нацбанку. У своїх пропозиціях Президент України пропонував доповнити закон положенням, яким би установлювались додаткові вимоги до осіб, які можуть бути членами Ради НБУ.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар