Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВР скасувала закон про мораторій на підвищення цін на лікарські засоби і вироби медичного призначення.

0 20

Верховна Рада України не змогла подолати вето Президента України Віктора Ющенка на закон “Про мораторій на підвищення цін і тарифів на лікарські засоби і вироби медичного призначення”. За подолання вето проголосували 218 депутатів з 413 зареєстрованих в залі. За пропозицію Президента свої голоси  віддали 8 парламентаріїв. Таким чином закон вважається скасованим.

Нагадаємо, 20 жовтня 2009 р. ВР прийняла цей закон. Ним було передбачено ввести мораторій на підвищення цін на всі види лікарських засобів і виробів медичного призначення до встановлення розміру мінімальної заробітної плати на рівні прожиткового мінімуму і до погашення заборгованості по виплатах заробітної плати, стипендій і грошового забезпечення студентів, курсантів і учнів. Згідно з законом, до введення державної реєстрації цін на лікарські засоби і вироби медичного призначення, вони реалізувалися б за цінами, які склалися станом на 1 липня 2008 р.
В.Ющенко 13 листопада повернув зі своїми пропозиціями цей закон для повторного розгляду парламентом. Пропозиція полягала у відхиленні закону.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар