Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВР розширила зміст терміну “жорстоке поводження з тваринами”.

0 22

Верховна Рада України ухвалила закон “Про захист тварин від жорстокого поводження” (щодо уточнення норм та термінів). За відповідне рішення проголосували 259 депутатів з 414 зареєстрованих в залі.

Законодавчим актом внесено до чинного закону зміни та доповнення, які розширюють зміст терміну “жорстоке поводження з тваринами”.

Згідно із законом, жорстоке поводження з тваринами це: побої, знущання, залякування, дратування тварин; порушення зоотехнічних, зоогігієнічних, ветеринарно-санітарних норм та правил утримання тварин; умисне заподіяння ушкоджень тваринам; нацьковування одних тварин на інших і так далі.

Вдосконалено також положення, що стосуються гуманного ставлення і поводження з тваринами в сільському господарстві, видовищних заходах, спорті, під час організації дозвілля, наукових експериментах, навчальному процесі тощо.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар