Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВР розгляне цього тижня законопроект про повернення “десятирічки” в школу, – А.Гриценко.

0 12

На наступному пленарному тижні Верховна Рада розгляне законопроект, внесений головою парламентського комітету з питань національної безпеки і оборони Анатолієм Гриценком “Про внесення змін до деяких законів України щодо запровадження десятирічного терміну навчання для здобуття повної загальної середньої освіти” №5252 від 21.10.2009, згідно якому в середню школу буде повернуто “десятирічку”.

Таке рішення було прийнято на засіданні погоджувальної ради у понеділок після виступу на ній А.Гриценка, повідомляє прес-служба народного депутата.

“Цей закон треба прийняти невідкладно, тим більше, що це – вимога часу, і ідею цього законопроекту підтримує як суспільство, так і освітянське середовище”, – наголосив він.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар