Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВР розгляне сьогодні закон про підвищення акцизу на тютюнові вироби.

0 17

Верховна Рада України сьогодні, 3 грудня 2009 р., повторно розгляне з пропозиціями Президента України закон України “Про внесення змін до законів України “Про Державний бюджет України на 2009 рік” та “Про ставки акцизного збору на тютюнові вироби” з пропозиціями глави держави вiд 11 листопада 2009 р. Про це сказано в порядку денному роботи парламенту на 3 грудня. Крім того, парламентарі розглянуть закон України “Про мораторій на підвищення цін і тарифів на лікарські засоби та вироби медичного призначення” з пропозиціями Президента від 13 листопада 2009 р.

Крім того, ВР розгляне закон України “Про внесення змін до статті 1 Закону України “Про державну підтримку та особливості функціонування дитячих центрів “Артек” і “Молода гвардія” з пропозиціями Президента від 13 листопада 2009 р.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар