Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВР розгляне питання щодо ратифікації угоди про пролонгацію перебування ЧФ РФ у Криму.

0 13

Верховна Рада розгляне питання щодо ратифікації угоди про пролонгацію перебування ЧФ у Криму. Про це заявив сьогодні голова ВР Володимир Литвин.

“Ми домовилися, що саме завтра (27 квітня) буде розглянуте відповідне питання щодо ратифікації угоди”, – сказав В.Литвин.

Нагадаємо, 23 квітня Президент України Віктор Янукович вніс на розгляд Верховної Ради України проект закону №0165 “Про ратифікацію угоди між Україною та Російською Федерацією з питань перебування Чорноморського флоту Російської Федерації на території України”.

“Ратифікувати угоду між Україною та Російською Федерацією з питань перебування Чорноморського флоту Російської Федерації на території України, яка здіснена 21 квітня 2010 р. у м. Харкові і набирає чинності з дати останнього письмового повідомлення про виконання кожною з її сторін внутрішньодержавних процедур, необхідних для набрання нею чинності”, – йдеться в тексті законопроекту.

Згідно з угодою з 28 травня 2017 р. продовжується на 25 років дія угоди між Україною і РФ про статус та умови перебування Чорноморського флоту Російської Федерації на території України, угоди між Україною і Російською Федерацією про параметри поділу Чорноморського флоту та угоди між урядом України і урядом Російської Федерації про взаємні розрахунки, пов’язані з поділом Чорноморського флоту та перебуванням Чорноморського флоту Російської Федерації на території України від 28 травня 1997 р. з наступним автоматичним подовженням на наступні п’ятирічні періоди, якщо жодна зі сторін не повідомить письмово іншу сторону про припинення їх дії не пізніше, ніж за один рік до завершення терміну дії.

Проект угоди також передбачає збільшення орендної плати за перебування ЧФ РФ на території України, яка починаючи з 28 травня 2017 р. складатиметься з платежів Росії в розмірі 100 млн дол. на рік та додаткових коштів, які отримуються за рахунок зниження з дати набуття чинності угодою ціни на природний газ, що постачається російською стороною в Україну.  

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар