Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВР ратифікувала рішення про внесення змін до правил визначення країни походження товарів, затверджених рішенням ради голів урядів СНД.

11

Верховна Рада України ухвалила закони №0052 та №0053 про ратифікацію рішень про внесення доповнень та змін до правил визначення країни походження товарів, затверджених рішеннями ради голів урядів СНД від 30 листопада 2000 р.

Рішення спрямовані на вдосконалення, з урахуванням положень законодавства Європейського Союзу, договірно-правової бази і практики держав-учасниць СНД у сфері визначення країни походження товарів.

Реалізація положень законів мають створити “сприятливі умови для оптимізації підходів, що застосовуються у взаємовідносинах України з державами СНД у зв’язку із визначенням країни походження товарів, та активізації дії зовнішньоекономічних чинників її господарського розвитку”.

Джерело:

РБК – Україна

Комментарии