Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВР ратифікувала рішення про внесення змін до правил визначення країни походження товарів, затверджених рішенням ради голів урядів СНД.

0 14

Верховна Рада України ухвалила закони №0052 та №0053 про ратифікацію рішень про внесення доповнень та змін до правил визначення країни походження товарів, затверджених рішеннями ради голів урядів СНД від 30 листопада 2000 р.

Рішення спрямовані на вдосконалення, з урахуванням положень законодавства Європейського Союзу, договірно-правової бази і практики держав-учасниць СНД у сфері визначення країни походження товарів.

Реалізація положень законів мають створити “сприятливі умови для оптимізації підходів, що застосовуються у взаємовідносинах України з державами СНД у зв’язку із визначенням країни походження товарів, та активізації дії зовнішньоекономічних чинників її господарського розвитку”.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар