Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВР ратифікувала протокол про відповідальність і компенсацію за шкоду, заподіяну в результаті транскордонного перевезення небезпечних відходів.

0 12

Верховна Рада України ухвалила закон №0134 “Про ратифікацію протоколу про відповідальність і компенсацію за шкоду, заподіяну в результаті транскордонного перевезення небезпечних відходів та їхнього видалення”.

Закон унормовує питання стосовно створення національних правових, нормативних та адміністративних засад для здійснення заходів щодо економічного регулювання міждержавних відносин, що виникають під час такого перевезення і видалення. Саме такі завдання й вирішує протокол про відповідальність і компенсацію до Базельської конвенції, який після його прийняття парламентом став складовою частиною національного законодавства України.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар