Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВР ратифікувала протокол між урядами України та Чехії про внесення змін до угоди про сприяння та взаємний захист інвестицій.

0 26

Верховна Рада України ухвалила закон “Про ратифікацію протоколу між урядом України та урядом Чеської Республіки про внесення змін до угоди між урядом України та урядом Чеської Республіки про сприяння та взаємний захист інвестицій, підписаної 17 березня 1994 р. в м. Празі”. За відповідне рішення проголосували 352 депутати з 434 зареєстрованих в залі.

Протоколом до угоди передбачено посилення режиму найбільшого сприяння для договірних сторін, внесено відповідні зміни та уточнення у зв’язку зі вступом Чеської Республіки до Європейського співтовариства та окремо закріплені гарантії щодо інтересів безпеки договірних сторін.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар