Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВР ратифікувала Конвенцію про правовий статус трудящих-мігрантів і членів їхніх сімей держав-учасниць СНД

0 19

Верховна Рада України ратифікувала Конвенцію про правовий статус трудящих-мігрантів і членів їхніх сімей держав-учасниць СНД. За відповідний закон у середу проголосували 309 народних депутатів із 374, зареєстрованих у залі.

Як наголошується в пояснювальній записці, ратифікація конвенції забезпечить рівне ставлення до трудящих-мігрантів, членів їхніх сімей, громадян приймаючої сторони відповідно до законодавств і міжнародних зобов’язань.

Згідно з положеннями конвенції, трудящі-мігранти та члени їхніх сімей мають право в’їзду на територію приймаючої сторони, перебування там, переміщення і виїзду в порядку, встановленому законодавством (або міжнародними договорами).

Відповідно до конвенції, трудящі-мігранти користуються на території приймаючої країни правами, які, відповідно до законодавства, надаються громадянам цієї країни: безпечні умови праці, рівні винагороди за рівнозначну роботу, зокрема отримання доплати, компенсації для осіб, які мають на них право.

Трудящі-мігранти також мають право на соціальне забезпечення (страхування, крім пенсійного), відповідно до законодавства приймаючої сторони.

Україна підписала цю конвенцію 14 листопада 2008 року в Кишиневі.

Теги:

трудова міграція, Верховна Рада України, Конвенція про правовий статус трудящих-мігрантів і членів їхніх сімей держав-учасниць СНД

Залиште коментар