Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВР ратифікувала конвенцію про охорону та заохочення розмаїття форм культурного самовираження.

23

Верховна Рада України ухвалила закон “Про ратифікацію конвенції про охорону та заохочення розмаїття форм культурного самовираження “. За відповідне рішення проголосували 365 депутатів з 433 зареєстрованих в залі.

Конвенція була прийнята на 33-й сесії Генеральної конференції Організації Об’єднаних Націй з питань освіти, науки і культури 20 жовтня 2005 р.

Конвенцією підтверджується суверенне право сторін розробляти і здійснювати культурну політику та вживати заходи для охорони й заохочення розмаїття форм культурного самовираження, заохочується діалог між культурами для забезпечення ширших і збалансованіших культурних обмінів у всьому світі в інтересах взаємоповаги культур і культури миру, створюється Міжнародний фонд культурного розмаїття як інструмент реалізації положень конвенції.

Джерело:

РБК – Україна

Комментарии