Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВР ратифікувала конвенцію про охорону та заохочення розмаїття форм культурного самовираження.

0 34

Верховна Рада України ухвалила закон “Про ратифікацію конвенції про охорону та заохочення розмаїття форм культурного самовираження “. За відповідне рішення проголосували 365 депутатів з 433 зареєстрованих в залі.

Конвенція була прийнята на 33-й сесії Генеральної конференції Організації Об’єднаних Націй з питань освіти, науки і культури 20 жовтня 2005 р.

Конвенцією підтверджується суверенне право сторін розробляти і здійснювати культурну політику та вживати заходи для охорони й заохочення розмаїття форм культурного самовираження, заохочується діалог між культурами для забезпечення ширших і збалансованіших культурних обмінів у всьому світі в інтересах взаємоповаги культур і культури миру, створюється Міжнародний фонд культурного розмаїття як інструмент реалізації положень конвенції.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар