Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВР ратифікувала конвенцію про накладення арешту на морські судна

0 17

Верховна Рада ратифікувала Міжнародну конвенцію по уніфікації деяких правил відносно накладення арешту на морські судна для забезпечення цивільного позову, укладену в Брюсселі 10 травня 1952 року.

Приєднання до Конвенції обмежить підстави арешту морських суден морськими вимогами, вказаними в Конвенції, перелік яких вичерпний.

Морські судна, які ходять під прапором держави, що не приєдналася до цього міжнародного нормативно-правовому акту, можуть бути арештовані в іншій країні не лише на підставі закритого переліку морських вимог, але і на підставі будь-якого іншої вимоги, що допускає арешт за законами цієї країни.

Конвенція ратифікована з обмовками. Україна зберегла за собою право не застосовувати її положення до військових кораблів і інших суден, що експлуатуються в некомерційних цілях.

Закон про ратифікацію набере чинності через 6 місяців після здобуття МЗС Бельгії повідомлення про приєднання України до Конвенції.

Теги:

міжнародні конвенції, ратифікація

Залиште коментар