Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВР ратифікувала конвенцію про накладення арешту на морські судна

17

Верховна Рада ратифікувала Міжнародну конвенцію по уніфікації деяких правил відносно накладення арешту на морські судна для забезпечення цивільного позову, укладену в Брюсселі 10 травня 1952 року.

Приєднання до Конвенції обмежить підстави арешту морських суден морськими вимогами, вказаними в Конвенції, перелік яких вичерпний.

Морські судна, які ходять під прапором держави, що не приєдналася до цього міжнародного нормативно-правовому акту, можуть бути арештовані в іншій країні не лише на підставі закритого переліку морських вимог, але і на підставі будь-якого іншої вимоги, що допускає арешт за законами цієї країни.

Конвенція ратифікована з обмовками. Україна зберегла за собою право не застосовувати її положення до військових кораблів і інших суден, що експлуатуються в некомерційних цілях.

Закон про ратифікацію набере чинності через 6 місяців після здобуття МЗС Бельгії повідомлення про приєднання України до Конвенції.

Теги:

міжнародні конвенції, ратифікація
Комментарии