Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВР ратифікувала Конвенцію про міжнародне стягнення аліментів

16

Верховна Рада України прийняла Закон «Про ратифікацію Конвенції про міжнародне стягнення аліментів на дітей та інших видів сімейного утримання» з застереженнями до деяких статей.

За відповідне рішення проголосувало 232 народні депутати.

Документ спрямовано на забезпечення ефективного міжнародного стягнення аліментів на дітей та інших видів сімейного утримання, зокрема – шляхом створення комплексної системи співробітництва між органами договірних держав, доступності заяв про рішення щодо стягнення аліментів, забезпечення визнання і виконання рішень про стягнення аліментів, запровадження ефективних заходів для належного виконання рішень про стягнення аліментів.

На сьогодні Конвенцію підписали США, Буркіна-Фасо, ЄС, Боснія та Герцеговина, Албанія та Норвегія. Від імені України конвенцію було підписано 7 липня 2010 року.

Теги:

аліменти

Джерело:

Укрінформ

Комментарии