Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВР ратифікувала конвенцію про колізії законів, які стосуються форми заповітів.

0 31

Верховна Рада України ухвалила закон “Про приєднання України до конвенції про колізії законів, які стосуються форми заповітів”. За відповідне рішення проголосували 345 депутатів з 434 зареєстрованих в залі.

Конвенцією встановлюються одноманітні правила при вирішенні питань колізій законів, які стосуються форми заповітів. На даний час 41 держава світу є учасницями цієї конвенції: Австралія, Австрія, Антигуа і Барбуда, Бельгія, Боснія і Герцеговина, Ботсвана, Бруней, Великобританія, Вірменія, Гренада, Греція, Данія, Естонія, Ізраїль, Ірландія, Іспанія, Італія, Китай, Лесото, Люксембург, Маврикій, Нідерланди, Німеччина, Норвегія, Південна Африка, Польща, Португалія, Свазіленд, Сербія, Словенія, Хорватія, Тонга, Туреччина, Фіджі, Фінляндія, Франція, Чорногорія, Швеція, Швейцарія, Югославія,  Японія.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар