Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВР ратифікувала договор між Україною та Сирією про правові відносини і взаємну правову допомогу в цивільних і кримінальних справах.

0 26

Верховна Рада України ухвалила закон №0144 “Про ратифікацію договору між Україною та Сирійською Арабською Республікою про правові відносини і взаємну правову допомогу в цивільних і кримінальних справах”. За відповідне рішення проголосували 296 депутатів з 434 зареєстрованих в залі.

Метою договору є налагодження ефективного співробітництва компетентних органів обох держав шляхом надання взаємної правової допомоги в цивільних справах, визначення механізму взаємного визнання та виконання судових рішень, а також створення правових підстав для сучасного співробітництва компетентних органів обох держав у попередженні злочинів, розслідуванні кримінальних справ та конфіскації доходів, одержаних злочинним шляхом.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар