Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВР прийняла законопроект щодо документів, які посвідчують право власності на земельну ділянку.

0 16

Верховна Рада України прийняла законопроект №2606 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України” щодо документів, які посвідчують право власності на земельну ділянку, а також порядку поділу та об’єднання земельних ділянок. За це рішення проголосували 388 народних депутатів.

Законопроект передбачає внесення змін до Земельного кодексу України, а також закону України “Про землеустрій”, якими передбачається обмежити сферу застосування державного акту як право встановлювального документу на земельну ділянку лише випадками її набуття із земель державної та комунальної власності, а також посвідчення права на земельну ділянку, яка була сформована за наслідками поділу та об’єднання. Крім того, запропонованими змінами передбачається врегулювати процедуру об’єднання та поділу земельних ділянок.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар