Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВР прийняла законопроект про захист персональних даних.

0 20

Верховна Рада України прийняла в першому читанні законопроект №2273 “Про захист персональних даних”. За це рішення проголосували 252 народних депутати з 436 присутніх у сесійній залі. Метою прийняття даного законопроекту є покращення нормативно-правового забезпечення захисту персональних даних в Україні відповідно до міжнародного права, законодавства європейського співтовариства, сприяння соціальному, економічному і науково-технічному прогресу і забезпеченню балансу прав людини, суспільства та держави в цій сфері суспільних відносин.

Законопроект має загальносистемний характер і передбачає реалізацію його як системи взаємопов”язаних та взаємопогоджених норм права та механізмів, що забезпечують загальні умови для законності обробки персональних даних, регулювання діяльності суб”єктів у сфері персональних даних.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар