Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВР прийняла законопроект про забезпечення безумовного виконання судових рішень.

0 14

Верховна Рада України прийняла за основу проект закону №5165 “Про внесення змін до Кодексу адміністративного судочинства України” (щодо забезпечення безумовного виконання судових рішень)”. За відповідне рішення проголосували 283 депутати з 416 зареєстрованих у залі.

Законопроект розроблено з метою припинити масове невиконання рішень адміністративних судів та забезпечити безумовне виконання цих рішень шляхом застосування до суб’єктів владних повноважень, які ігнорують виконання рішень адміністративних судів, таких важелів впливу, як штраф, звільнення із займаних посад в органах державної влади та місцевого самоврядування та заборони таким особам протягом певного часу займатися відповідною діяльністю. Для цього передбачається внести зміни до ст. ст. 257, 267, 269 Кодексу адміністративного судочинства України, а також доповнити його новою статтею 273, яка має назву “Штраф”.

Згідно із документом, судом може застосовуватися штраф у розмірі від 100 до 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар