Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВР прийняла законопроект про скасування постанови про продовження терміну використання житлових чеків для приватизації житлового фонду.

0 21

Верховна Рада ухвалила в першому читанні проект постанови №3455 “Про визнання такою, що втратила чинність, постанови Верховної Ради України “Про продовження терміну використання житлових чеків для приватизації державного житлового фонду”.

За відповідне рішення проголосував 401 депутат з 440 зареєстрованих у залі.

Як відзначається в пояснювальній записці, “чинна редакція закону України “Про приватизацію державного житлового фонду” не передбачає ніяких обмежень у часі (у тому числі відносно використання чеків) реалізації громадянами їхнього права на приватизацію займаного ними житла державного житлового фонду у розмірах і у порядку, встановленому цим законом. Таким чином, не існує ніяких правових підстав для відмови громадянам у приватизації займаного ними житла після 31 грудня 2008 р., коли вичерпається термін дії постанови Верховної Ради України від 21 грудня 2000 р. “Про продовження терміну використання житлових чеків для приватизації державного житлового фонду”. Тому будь-якого нового продовження терміну використання чеків не потрібно, оскільки згаданими вище законами України таких термінів не встановлено, а зазначена вище постанова підлягає визнанню такою, що втратила чинність”.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар