Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВР прийняла законопроект про приватизацію кімнат в гуртожитках

0 12

Верховна Рада України прийняла в першому читанні законопроект №1240 «Про внесення змін до Закону України «Про приватизацію державного житлового фонду» про приватизацію кімнат в гуртожитках. За це рішення проголосували 420 народних депутатів з 446 присутніх у сесійному залі.

Законопроектом передбачається дозволити приватизацію житлової площі в гуртожитках, призначених для проживання сімей і самотніх осіб, особам, які постійно (не менше 5 років) проживають у цьому гуртожитку, зареєстровані в ньому і не забезпечені власним житлом. Винятки становлять гуртожитки учбових закладів, соціальні гуртожитки і гуртожитки, розташовані на території військових частин, приватизація житлової площі в яких забороняється.

Залиште коментар