Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВР прийняла законопроект про повноваження КСУ.

0 22

Верховна Рада ухвалила законопроект №4817 “Про внесення змін до деяких законів України щодо повноважень Конституційного суду України, особливостей провадження у справах за конституційними зверненнями та недопущення зловживань правом на конституційне подання”.

Прийнятим законопроектом, зокрема, ст. 90 закону про КСУ доповнюється положенням про те, що КСУ не пізніше п”яти робочих днів з дня надходження конституційного подання ВР та документів і матеріалів, що відповідно до частини третьої цієї статті мають додаватися до нього, відкриває у позачерговому порядку провадження у справі про надання висновку щодо додержання конституційної процедури розслідування і розгляду справи про усунення Президента України з поста в порядку імпічменту.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар