Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВР прийняла законопроект про максимальну кількість учасників ТзОВ

0 16

Верховна Рада прийняла в першому читанні законопроект №2081 «Про внесення змін до Закону України «Про господарські товариства» (щодо нерозповсюдження дії обмеження кількості учасників на існуючі та зареєстровані товариства з обмеженою відповідальністю)». За відповідне рішення проголосували 278 депутатів з 445 зареєстрованих в залі.

Проектом пропонується доповнити Закон України «Про господарські товариства» розділом ІІІ «Прикінцеві положення», згідно з яким до товариств з обмеженою відповідальністю, створених до набрання чинності Законом України «Про внесення змін і визнання такими, які втратили силу, деяких законодавчих актів України у зв’язку з прийняттям Цивільного кодексу України» не повинні застосовуватися положення ч. 2 ст. 50 розділу 2 цього закону, згідно з якими максимальна кількість учасників ТОВ не може досягати 10 осіб.

Залиште коментар