Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВР прийняла законопроект про формування коаліції не тільки фракціями, але і окремими депутатами.

0 17

Верховна Рада України ухвалила в першому читанні законопроект №6137 “Про затвердження змін до статті 61 закону України “Про регламент Верховної Ради України” (щодо порядку утворення коаліції депутатських фракцій)”. За відповідне рішення проголосували 229 депутатів з 287 зареєстрованих у залі. До другого читання законопроект буде підготовлений за скороченою процедурою.

Згідно із законопроектом, внесеним на розгляд ВР депутатами від Партії регіонів Володимиром Демидком та Валерієм Бондиком, коаліція депутатських фракцій – “це сформоване за результатами виборів і на основі узгоджених політичних позицій та на засадах, встановлених Конституцією України і цим регламентом, об’єднання депутатських фракцій, народних депутатів, до якого входить більшість народних депутатів від конституційного складу Верховної Ради”.

Законопроектом передбачається також, що “за результатами проведених консультацій за особистими підписами голів відповідних депутатських фракцій, або за рішенням депутатської фракції одним із заступників голови депутатської фракції, укладається угода про коаліцію депутатських фракцій у Верховній Раді”.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар