Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВР прийняла закон щодо митного оформлення.

19

Верховна Рада України ухвалила закон “Про внесення змін до закону України “Про транзит вантажів” (щодо митного оформлення)”. За відповідне рішення проголосували 318 депутатів з 417 зареєстрованих в залі.

Законом, зокрема, встановлюється, що декларування транзитних вантажів, що переміщуються морським і річковим транспортом, відповідно до вимог законодавства України здійснюється за поданням митним органам коносаменту (ВІLL оf Lading) та вантажної митної декларації. На товари (крім підакцизних), що переміщуються транзитом морським і річковим транспортом у контейнерах та під час зберігання залишаються в межах одного пункту пропуску чи зони митного контролю морського порту, вантажна митна декларація не подається.

Джерело:

РБК – Україна

Комментарии