Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВР прийняла закон щодо митного оформлення.

0 19

Верховна Рада України ухвалила закон “Про внесення змін до закону України “Про транзит вантажів” (щодо митного оформлення)”. За відповідне рішення проголосували 318 депутатів з 417 зареєстрованих в залі.

Законом, зокрема, встановлюється, що декларування транзитних вантажів, що переміщуються морським і річковим транспортом, відповідно до вимог законодавства України здійснюється за поданням митним органам коносаменту (ВІLL оf Lading) та вантажної митної декларації. На товари (крім підакцизних), що переміщуються транзитом морським і річковим транспортом у контейнерах та під час зберігання залишаються в межах одного пункту пропуску чи зони митного контролю морського порту, вантажна митна декларація не подається.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар