Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВР прийняла закон про організацію і порядок своєї діяльності.

0 18

Верховна Рада України прийняла закон №5264 “Про організацію і порядок діяльності Верховної Ради України”. За відповідне рішення проголосували 366 депутатів з 431 зареєстрованого в залі.

Згідно з прийнятим документом, організація і порядок діяльності  ВР встановлюються Конституцією України, законами України про статус народних депутатів України,  про комітети парламенту,  про тимчасові спеціальні і тимчасові  слідчі  комісії  ВР, іншими законами  України  та  регламентом  парламенту.                

Порядок роботи ВР встановлюється  Конституцією та  регламентом парламенту. ВР відповідно до Конституції приймає свій регламент – спеціальний акт, яким встановлюються парламентські правила та процедури здійснення парламентом конституційних повноважень на виконання відповідно законодавчої, установчої, контрольної чи іншої функції.

Закон набирає чинності з дня його опублікування.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар