Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВР прийняла за основу законопроект щодо обов’язків слідчого.

0 12

Верховна Рада України прийняла за основу проект закону №6044 “Про внесення змін до статті 217 Кримінально-процесуального кодексу України” (щодо обов’язків слідчого)”. За відповідне рішення проголосували 387 депутатів з 422 зареєстрованих в залі.

Законопроектом пропонується доповнити статтю 217 КПК новою нормою, встановивши, що після пред´явлення матеріалів досудового слідства обвинуваченому, на вимогу потерпілого та його представника, цивільного позивача, цивільного відповідача або їх представників слідчий зобов´язаний вручити їм засвідчені належним чином копії опису матеріалів кримінальної справи, про що зазначається в протоколі про закінчення слідства і про пред´явлення матеріалів справи.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар