Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВР прийняла за основу проект закону про запровадження порядку встановлення та виплати компенсаційних виплат фізичним особам.

16

Верховна Рада України прийняла за основу проект закону №1409 “Про внесення змін до закону “Про соціальні послуги” (щодо запровадження порядку встановлення та виплати компенсаційних виплат фізичним особам)”. За відповідне рішення проголосували 366 депутатів з 412 зареєстрованих e залі.

Законопроектом пропонується визначити порядок встановлення та виплати компенсаційних виплат фізичним особам, які надають соціальні послуги, безпосередньо у законі “Про соціальні послуги”. Також пропонується встановити, що джерелом фінансування цих виплат є кошти місцевих бюджетів, які враховуються при визначенні обсягу міжбюджетних трансфертів.

Проектом передбачається скасувати частину шосту статті 7 щодо встановлення Кабінетом міністрів порядку і розмірів компенсаційних виплат фізичним особам, які надають соціальні послуги, замість цього вводиться новий розділ (III-А). Він складається з 12-ти статей, якими визначені:
фізичні особи, які мають право на надання соціальних послуг та одержання компенсаційних виплат;
порядок призначення та розміри компенсації;
обмеження на виплату компенсації;
порядок встановлення та перегляд розміру компенсації;
випадки  тимчасового зупинення виплати компенсації;
строки та порядок виплати компенсації;
порядок виплати несвоєчасно одержаної компенсації;
порядок і підстави перерахування розміру компенсації;
джерела фінансування виплат компенсації тощо.

Джерело:

РБК – Україна

Комментарии