Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВР прийняла у першому читанні законопроект щодо предметної підсудності адміністративних справ місцевим загальним судам.

0 15

Верховна Рада України прийняла у першому читанні законопроект №1455 “Про внесення змін до статті 18 Кодексу адміністративного судочинства України” щодо предметної підсудності адміністративних справ місцевим загальним судам як адміністративним судам. За це рішення проголосували 413 народних депутатів з 445 присутніх у сесійні залі.

Законопроект передбачає внесення змін до статті 18 Кодексу адміністративного судочинства України. Суть змін полягає у поширенні компетенції місцевих загальних судів як адміністративних судів на усі спори щодо оскарження рішень, дій або бездіяльності суб’єктів владних повноважень з приводу обчислення та здійснення пенсійних виплат, соціальних виплат непрацездатним громадянам, виплат за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням, надання соціальних послуг.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар