Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВР пропонує розширити права адвокатського самоврядування

0 17

Парламент ухвалив в першому читанні законопроект про адвокатуру та адвокатську діяльність. Відповідне рішення підтримали 234 народних депутата.

Основними напрямами реформування адвокатури, згідно із законопроектом, є вдосконалення загальних засад адвокатської діяльності та діяльності адвокатури України; створення системи органів адвокатського самоврядування та визначення їхніх повноважень.

Окрім того, у рамках реформування адвокатури пропонується створити національну асоціацію адвокатів України. Згідно із законопроектом, пропонується також розширити види адвокатської діяльності, професійні права та обов’язки адвоката, а також гарантії адвокатської діяльності. Пропонується встановити обов’язковість адвокатського запиту, а також створити єдиний реєстр адвокатів України.

Водночас законопроектом пропонується врегулювати питання дисциплінарної відповідальності адвокатів і питання допуску адвокатів іноземних держав до здійснення адвокатської діяльності на території України.

Нагадаємо, у квітні  Президентом України Віктором Януковичем був внесений на розгляд парламенту законопроект “Про адвокатуру та адвокатську діяльність”. В якому передбачалося надання ширших прав адвокату та його рівність з іншими учасниками кримінального провадження.

Теги:

адвокатська діяльність

Джерело:

УНН

Залиште коментар