Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВР продовжила розгляд в другому читанні законопроекту про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти.

0 15

Верховна Рада України продовжила розгляд в другому читанні законопроекту №2263-1 “Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти”. На вчорашньому вечірньому засіданні парламент розглянув 126 поправок з більш ніж 300 запропонованих до проекту закону.

Перед цим парламентарії заслухали звіт міністра праці і соціальної політики Людмили Денісової і голови правління Пенсійного фонду Олексія Зарудного. Рішення за результатами доповіді не приймалося.

Після цього депутати мали розглянути в другому читанні законопроект №5383 “Про внесення змін до закону України “Про державний бюджет України на 2009 р.”, яким пропонувалося виділити кошти на боротьбу з епідемією грипу, проте, як повідомив головуючий на засіданні ВР перший віце-спікер Олександр Лавринович, бюджетний комітет ВР не розглянув цей проект закону. О.Лавринович повідомив також, що пропозиції до цього законопроекту можуть бути розглянуті безпосередньо в сесійній залі, коли апарат парламенту підготує відповідні документи.  

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар