Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВР продовжила мораторій на банкрутство гірничих підприємств на 3 роки – до 1 січня 2013 р.

0 9

Верховна Рада України ухвалила в цілому закон “Про внесення змін до закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” (щодо заборони на порушення справ про банкрутство гірничих підприємств)”. За відповідне рішення проголосували 378 депутатів з 428 зареєстрованих в залі.

“Справи про банкрутство гірничих підприємств (гірничодобувні підприємства, шахти, рудники, копальні, кар’єри, розрізи, збагачувальні фабрики, шахтовуглебудівні підприємства), у статутних фондах яких частка держави становить не менше 25%, не порушуються з дня набрання чинності законом України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” до 1 січня 2013 р.”, – говориться в тексті закону.

Попередньою нормою передбачалося, що відповідний мораторій діє до 1 січня  2010 р.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар