Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВР подолала вето на закон про організацію і порядку своєї діяльності

0 13

Верховна Рада України подолала вето Президента України Віктора Ющенка на закон “Про організацію і порядок діяльності Верховної Ради України”. За відповідне рішення проголосували 384 депутати з 442 зареєстрованих в залі.

За пропозицію В.Ющенка відхилити закон проголосували 33 депутати з 437 зареєстрованих в залі.

Згідно з документом, організація і порядок діяльності  ВР встановлюються Конституцією України, законами України про статус народних депутатів України,  про комітети парламенту,  про тимчасові спеціальні і тимчасові  слідчі  комісії  ВР, іншими законами  України  та  регламентом  парламенту.

Порядок роботи ВР встановлюється  Конституцією та  регламентом парламенту. ВР відповідно до Конституції приймає свій регламент – спеціальний акт, яким встановлюються парламентські правила та процедури здійснення парламентом конституційних повноважень на виконання відповідно законодавчої, установчої, контрольної чи іншої функції.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар