Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВР подолала президентське вето на закон про врегулювання питань експорту електроенергії.

0 49

Верховна Рада подолала президентське вето на закон №1371 “Про внесення змін до закону України “Про електроенергетику” (щодо врегулювання питань експорту електроенергії)”. За відповідне рішення проголосували 408 депутатів з 434 зареєстрованих в залі.

Законодавчим актом, прийнятим в цілому 19 березня ц.р., доповнений закон “о електроенергетиці” нової ст. 30, яка буде регулює особливості експорту електроенергії.

Згідно із законом, “для здійснення експорту електричної енергії енергопостачальники закуповують необхідний її обсяг на оптовому ринку електричної енергії України за оптовою ринковою ціною. Доступ до пропускної спроможності міждержавних електричних мереж України для експорту електричної енергії надається на умовах аукціону. Аукціон щодо доступу до пропускної спроможності міждержавних електричних мереж України проводиться суб’єктом електроенергетики, який здійснює передачу електричної енергії міждержавними електричними мережами, на строк не більше одного року. Участь у аукціоні беруть суб’єкти електроенергетики, які мають ліцензію на здійснення господарської діяльності з постачання електричної енергії, є членами оптового ринку електричної енергії України та не мають простроченої заборгованості за електричну енергію, закуплену на оптовому ринку електричної енергії України. Аукціон проводиться не рідше одного разу на місяць за умови наявності вільної пропускної спроможності міждержавних електричних мереж України”.

Президент України Віктор Ющенко 10 квітня повернув цей закон зі своїми пропозиціями до парламенту для повторного розгляду.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар