Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВР планує розглянути у другому читанні нову редакцію закону про Кабмін.

0 16

Сьогодні у Верховній Раді України планують розглянути у другому читанні нову редакцію закону про Кабмін України. Відповідне питання стоїть в порядку денному засідання парламенту. Також на порядку денному розгляд питання щодо обмеження пільг та дострокового припинення повноважень нардепів України. Крім того, на порядку денному стоїть низка соціальних законопроектів серед яких про соціальний діалог в України, про підвищення престижності шахтарської праці, а також зміни до деяких законів України щодо встановлення мінімальної частки заробітної плати у структурі собівартості продукції.

Раніше передбачалося, що під час пленарного засідання судді Конституційного суду та члени Вищої ради юстиції складатимуть присягу, проте це питання було знято з порядку денного.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар