Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВР підвищила у п’ять разів посадові оклади медпрацівникам, які задіяні у здійсненні заходів щодо боротьби з епідемією грипу.

0 23

Верховна Рада України ухвалила в цілому постанову №5302 “Про першочергові заходи протидії поширенню пандемічного грипу в Україні”. За відповідне рішення проголосували 424 депутати з 444 зареєстрованих в залі.

Згідно з прийнятим документом, Кабінету міністрів України рекомендовано, зокрема, з 1 листопада 2009 р. підвищити у п’ять разів посадові оклади медичним працівникам, які задіяні у здійсненні заходів щодо боротьби з епідемією  грипу. Крім того, згідно з постановою, уряд має забезпечити надання матеріальної допомоги у розмірі 100 тис. грн сім’ям медичних працівників, які загинули внаслідок захворювання, що виникло під час виконання ними службових обов’язків з надання медичної допомоги населенню в період епідемії грипу.

Міністерству охорони здоров’я України спільно з Академією медичних наук України доручено підготувати та надати уряду обґрунтовані пропозиції щодо доцільності проведення вакцинації населення проти пандемічного грипу А (Н1N1) та/або сезонного грипу, а також, у разі необхідності, надати вичерпну інформацію щодо  вакцини, яка може бути використана для цих цілей, її кількості, порядку ввезення, реєстрації та використання.

Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар