Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВР підвищила штраф за порушення встановлення спецсигналів на автівках

12

Верховна Рада України ухвалила Закон України «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за порушення порядку встановлення і використання спеціальних світлових або звукових сигнальних пристроїв». За дане рішення проголосували 270 із 306 народних депутатів, зареєстрованих в сесійній залі.

Даним законом внесено зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення. Відповідно до змін, порушення визначеного порядку встановлення і використання на транспортних засобах спеціальних світлових або звукових сигнальних пристроїв – тягне за собою накладення штрафу від двох тисяч п’ятисот до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією спеціальних світлових або звукових сигнальних пристроїв.

В законі зазначається, що це не стосується автомобілів, які залучені до політичних акцій під час виборів, мітингів.

Теги:

адміністративні правопорушення

Джерело:

УНІАН

Комментарии