Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВР підвищила штраф за порушення встановлення спецсигналів на автівках

0 12

Верховна Рада України ухвалила Закон України «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за порушення порядку встановлення і використання спеціальних світлових або звукових сигнальних пристроїв». За дане рішення проголосували 270 із 306 народних депутатів, зареєстрованих в сесійній залі.

Даним законом внесено зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення. Відповідно до змін, порушення визначеного порядку встановлення і використання на транспортних засобах спеціальних світлових або звукових сигнальних пристроїв – тягне за собою накладення штрафу від двох тисяч п’ятисот до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією спеціальних світлових або звукових сигнальних пристроїв.

В законі зазначається, що це не стосується автомобілів, які залучені до політичних акцій під час виборів, мітингів.

Теги:

адміністративні правопорушення

Джерело:

УНІАН

Залиште коментар