Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВР не змогла прийняти постанову про правове забезпечення діяльності парламенту і про зміну способу голосування по законопроектах по соцстандартах.

0 15

Верховна Рада не змогла прийняти в цілому постанову №5190 “Про деякі заходи щодо правового забезпечення діяльності Верховної Ради України”. За прийняття документу проголосували 208 депутатів з 441 зареєстрованого в залі.

“Вважати неприпустимими і такими, що суперечать присязі та статусу народного депутата України, будь-які дії окремих народних депутатів України чи депутатських фракцій, у тому числі блокування пленарних засідань парламенту, що спрямовані на перешкоджання здійсненню Верховною Радою України її конституційних повноважень”, – йдеться, зокрема, в проекті постанови.

Проектом передбачена також розробка проектів необхідних законодавчих актів, спрямованих на врегулювання організації та порядку діяльності ВР, а також на забезпечення особистого голосування та присутності на пленарних засіданнях народних депутатів та виконання вимог Конституції.

Крім того, постановою пропонувалося визнати такою, що втратила чинність, постанову ВР від 22 вересня 2009 р. №1623-VІ “Про зміну способу голосування щодо законопроектів, які стосуються підвищення розмірів державних соціальних стандартів”.

Нагадаємо, ВР 22 вересня ухвалила відповідний проект постанови. Документом, внесеним на розгляд ВР спікером Володимиром Литвиним, встановлювалося, що голосування на засіданні парламенту щодо законопроектів №4762, №5062, №5091-1, №5091-2, №5091-3 за результатами їх обговорення здійснюється нардепами особисто відкритим голосуванням шляхом підняття руки.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар