Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВР не змогла подолати вето Президента на закон про всеукраїнський референдум

0 42

Верховна Рада України не змогла подолати вето Президента України Віктора Ющенка на закон №1374 “Про всеукраїнський референдум”. За подолання вето проголосували 155 депутатів з 429 зареєстрованих в залі. За пропозицію глави держави відхилити закон проголосували 38 депутатів з 429 зареєстрованих в залі.

Таким чином закон вважається скасованим.

Нагадаємо, ВР прийняла в другому читанні і в цілому закон “Про всеукраїнський референдум” 5 червня ц.р. Законом визначаються правові принципи, організація і порядок проведення всеукраїнського референдуму. Зокрема закон визначає, що всеукраїнський референдум – це спосіб ухвалення громадянами України рішень по питаннях загальнодержавного значення шляхом таємного голосування. Предметом референдуму можуть бути будь-які питання за винятком тих, по яких референдум не допускається згідно Конституції України. 8 липня ц.р. В.Юшенко скористався правому вето до цього закону. На думку Президента, зокрема, прийнятим законом ВР, всупереч нормам Конституції України, наділена повноваженнями призначати всеукраїнський референдум про схвалення нової редакції Конституції.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар