Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВР не прийняла законопроект щодо обмеження пільг та достроковое припинення повноважень нардепа.

0 17

Верховна Рада України не прийняла законопроект №1408 “Про внесення змін до закону України “Про статус народного депутата України” та деяких інших законів України” щодо обмеження пільг та дострокове припинення повноважень народного депутата України. За прийняття законопроекту проголосували 192 народних депутатів з 436 присутніх в сесійному залі: від Партії регіонів – 0, від Блоку Юлії Тимошенко – 153, від “Наший України – Народної самооборони” – 39, від Комуністичної партії – 0, від Блоку Литвина – 0.

Проект закону передбачав обов”язковий вступ та постійне перебування народного депутата до складу фракції політичної партії (виборчого блоку політичних партій), за виборчим списком якої (якого) його було обрано, а також суттєве обмеження пільг народних депутатів України.

Проект закону також передбачав скасування або істотне обмеження більшості пільг, якими користуються народні депутати України. Зокрема, пропонувалося всі численні пільги та привілеї, які не пов”язані з виконанням депутатами своїх обов”язків або невиправдано ставлять депутатів у привілейоване становище порівняно з іншими громадянами.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар