Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВР не підтримала скасування пенсійної реформи, а перенесла її запровадження на 1 жовтня

0 13

Верховна Рада України відмовилася скасувати закон про пенсійну реформу.

Член фракції “Наша України – Народна Самооборона” Юрій Кармазін вніс проект постанови щодо скасування рішення Верховної Ради про ухвалення закону про пенсійну реформу. Зокрема, він аргументував свою пропозицію тим, що із 248 депутатів, які проголосували за закон про пенсійну реформу, 61 депутат не був зареєстрований на тому засіданні. Крім того, більшості з цих депутатів не було в Києві, а частини не було в Україні взагалі.

Проте Верховна Рада відмовилася підтримувати цей проект постанови – за нього проголосували лише 52 народні обранці.

Тим часом народні обранці перенесли набуття чинності законом про пенсійну реформу з 1 вересня на 1 жовтня.

Крім терміну набуття чинності, Рада уточнила в законі ще 3 положення. Зокрема, парламент вилучив з нього норму про проведення з 1 січня 2012 року перерахунку пенсій із застосуванням показників середньої заробітної плати за 2006-2008 роки із застосуванням такого показника за 2009 рік.

Також Рада уточнила, що особи, які досягли 62-річного віку, перебувають на державній, дипломатичній службі або службі в органах місцевого самоврядування і одержали на день набуття законом чинності право працювати на займаних посадах після досягнення ними пенсійного віку, зберігають це право.

Парламент також вилучив із закону норму, за якою Пенсійний фонд належав до фінансових установ, зберігши за ним статус органу виконавчої влади.

Як повідомляло агентство, 8 липня Рада прийняла закон про пенсійну реформу, підвищивши пенсійний вік для жінок з 55 до 60 років зі щорічним його збільшенням на 6 місяців, починаючи з 1 вересня.

Теги:

пенсійна реформа

Залиште коментар