Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВР направила на повторне перше читання законопроект щодо пенсійного забезпечення та оплати праці педагогічних працівників.

19

Верховна Рада України направила на повторне перше читання законопроект №2476 “Про внесення змін до статті 57 закону України “Про освіту” (щодо пенсійного забезпечення та оплати праці педагогічних працівників)”. За відповідне рішення проголосували 274 депутати з 405 зареєстрованих в залі.

 Законопроектом, зокрема, передбачається забезпечити державні гарантії педагогічним  та  науково-педагогічним працівникам шляхом внесення змін до закону “Про освіту”, якими передбачити поетапне запровадження призначення і виплати їм пенсії в розмірі 80%-90% від суми заробітної плати педагогічного працівника відповідно до статей 65 і 66 закону “Про пенсійне забезпечення” та поширити такі умови на пенсіонерів, які вийшли на пенсію за вислугою років після досягнення ними пенсійного віку.

Джерело:

РБК – Україна

Комментарии