Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВР направила на повторне перше читання законопроект щодо пенсійного забезпечення та оплати праці педагогічних працівників.

0 19

Верховна Рада України направила на повторне перше читання законопроект №2476 “Про внесення змін до статті 57 закону України “Про освіту” (щодо пенсійного забезпечення та оплати праці педагогічних працівників)”. За відповідне рішення проголосували 274 депутати з 405 зареєстрованих в залі.

 Законопроектом, зокрема, передбачається забезпечити державні гарантії педагогічним  та  науково-педагогічним працівникам шляхом внесення змін до закону “Про освіту”, якими передбачити поетапне запровадження призначення і виплати їм пенсії в розмірі 80%-90% від суми заробітної плати педагогічного працівника відповідно до статей 65 і 66 закону “Про пенсійне забезпечення” та поширити такі умови на пенсіонерів, які вийшли на пенсію за вислугою років після досягнення ними пенсійного віку.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар